Jak wygląda zabieg?

Kilka dni przed zabiegiem warto wykonać peeling. Włoski powinny mieć około pół centymetra, ale pasta usuwa także te mniejsze.

Na chwilę przed depilacją nasza kosmetyczka przygotuje Twoją skórę do zabiegu. Musi być ona odtłuszczona i osuszona. W tym celu można wykorzystać specjalne pudry.

Jeżeli zależy Ci na naturalnych składnikach, można zastosować nawet skrobię ziemniaczaną! Na tak przygotowaną skórę zostanie nałożona pasta cukrowa.

 

Istnieją dwie metody aplikowania pasty cukrowej.

Metoda na zimno - w palcach rozgrzewamy odrobinę pasty. Delikatnie rozsmarowujemy ją na skórze - pod włos. Pastę zrywamy zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków.

 

Metoda na ciepło - lekko podgrzaną pastę nakładamy na skórę, potem przykładamy pasek materiału. Sposób ten bardzo przypomina depilację woskiem, jednak jest delikatniejszy.

Osobom z bardzo wrażliwą skórą polecamy metodę na zimno. Na nią powinny zdecydować się także osoby z pękającymi naczynkami i żylakami.

Opinie naszych Klientów:

  • Mam problem z pękającymi naczynkami i depilacja woskiem odpada, a depilator jest bardzo bolesny. Zdecydowałam się na pastę cukrowa na zimno. Jestem zachwycona!

    Olga

  • Polecam depilację cukrową. Nie przypuszczałam, że mogę być tak zadowolona! Delikatnie, prawie bez bólu, a efekt utrzymywał się długo.

    Magda

  • Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Czułam się komfortowo. Wcześniej stosowałam inne metody, ta jest zdecydowanie najdelikatniejsza.

    Anna